Piotr Koj

Blog

1.500.000

15 stycznia 2020
Możliwość komentowania 1.500.000 została wyłączona

Dziękuję :-) Właśnie dzisiaj, na moją stronę, czyli na mojego bloga, zaglądnęła osoba odnotowana jako czytelnik numer 1.500.000. To miłe, zwłaszcza że piszę już 13 lat i autor miał się prawo “przejeść”.

Mimo to nadal są osoby, które zaglądają na mojego bloga i poznają mój punkt widzenia na sprawy Bytomia, Śląska, Polski, Europy, a niekiedy także świata. Za to im dziękuję! Jak wiecie piszę szczerze, od serca, po inaczej nie miałoby to sensu. Piszę sam, choć były lata, w których wiele osób starało się udowodnić że jest inaczej. Można się ze mną nie zgadzać, bo przecież mamy inne opinie na wiele tematów, ważny jest wzajemny szacunek, za co również dziękuję, bo poza pojedynczymi przypadkami, trzymamy wspólnie poziom :-)

Nie raz słyszałem, że musi mi się bardzo nudzić, skoro mam czas na takie głupoty. Nieważne, że wiele z tych osób nigdy na moim blogu nie było i w sumie nie bardzo wie, o co w blogowaniu chodzi. Nieistotne, najłatwiej jest przecież ocenić… Jak wiecie, nie należę do ludzi którzy się nudzą, nieustannie podejmuję się wielu różnych zadań. Jak wszyscy, bywam nieraz zmęczony. Czasem nie mam siły i ochoty zasiąść do pisania. Cóż jesteśmy tylko i aż ludźmi.

Tak więc, odnotowałem ten miły fakt i trzeba wracać do rzeczywistości…

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.