Piotr Koj

Blog

15 lat w blogosferze

20 grudnia 2021
Możliwość komentowania 15 lat w blogosferze została wyłączona

Sam się zdziwiłem, że tu już piętnaście lat minęło od napisania pierwszego bloga. 15 lat czyli ponad 5800 dni. Wspominam o tym dzisiaj, choć “jubileusz” dawno mam za sobą.

W moim życiu zmieniło się od tego czasu sporo (wszak to półtorej dekady), w blogosferze także. Jedno się natomiast nie zmieniło – nadal piszę. Staram się  codziennie przelewać  swoje myśli na papier – ten wirtualny. Nie tworzyłem żadnych planów związanych z blogiem, czy blogowaniem. Chciałem w ten sposób przybliżać swoje opinie, oceny, podejmowane działania, przede wszystkim bytomianom, ale nie tylko.

I to w dużej mierze pozostało mi do dzisiaj. Przelewam swoje myśli, opisuje rzeczywistość i to co mnie otacza. Jaki efekt? Taki jak zawsze, część czyta i myśli, dla części to jak płachta na byka.

Dziesięć lat to 1.573.613 wizyt na stronie piotrko.blog.onet.pl, a następnie na piotrkoj.pl.  To od  kilkanaście tysięcy komentarzy, setki zdjęć. Nie mogę nie wspomnieć, że od 2012 moje blogi pojawiają się także na forum bytomsk.pl za co dziękuję i cieszę się, że niektóre wpisy rozpoczynają bardzo długie i ciekawe dyskusje. Większość z nich ma po kilkaset odsłon, ale bywały i kilkutysięczne.

Za zainteresowanie moim blogiem i prezentowanymi na nich przemyśleniami  i informacjami dziękuję.

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.