Piotr Koj

Blog

Bardzo smutna informacja

1 czerwca 2014
Możliwość komentowania Bardzo smutna informacja została wyłączona

No i niestety, stało się… Polonia Bytom spada do III, czyli do IV ligi. To bardzo smutna informacja dla naszego zasłużonego klubu. Tak kończy się brak kompetencji w zarządzaniu klubem, eksperymentowanie ze składem, trenerami, no i z finansowaniem klubu. Niestety wszystko to za wiedzą i przyzwoleniem byłego prezesa, a obecnie prezydenta. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że, mimo tej klęski, Damian Bartyla fruwa w obłokach, bo jak inaczej traktować jego dzisiejszą wypowiedź: Jestem załamany, trudno mi się pozbierać. To duży cios. Jeszcze przed rundą wiosenną mieliśmy nadzieję na awans. Ciężko pozbierać myśli. Teraz musimy się podnieść. Jedno jest pewne. Degradacja w żaden sposób nie wpłynie na nasze plany względem budowy nowego stadionu (http://www.sport.pl/sport/1,65025,16075173,Polonia_Bytom_spada_z_drugiej_ligi_.html

To wysoce nieodpowiedzialna wypowiedź. Jak może tak mówić prezydent miasta w którym bezrobocie sięga już prawie 22%? Czy Bytom nie ma ważniejszych inwestycji niż budowa kompleksu sportowego za około 100 milionów złotych dla drużyny, która będzie grała w III (IV) lidze?

Na koniec kilka faktów – dla przypomnienia:

Rok 2011

Myślę, że dług jest teraz na poziomie 5 mln – dodał Bartyla,”
ekstraklasa.net/bartyla-ma-zale-trzy-pow…00&ciastko=1#zamknij

Rok 2012
“Kiedy rok temu przejmowałem fotel prezesa po Damianie Bartyli przedstawiono mi, że zadłużenie klubu sięga 3,5 mln złotych. Przeprowadziliśmy audyt, przy pomocy zewnętrznej firmy rachunkowej i okazało się, że zostaliśmy oszukani, bo zadłużenie jest czterokrotnie większe” – mówi Radosław Nowakowski, prezes śląskiego klubu.
czyli ponad 13 mln.
www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/306118/…-dlugi-polonii-bytom

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.