Piotr Koj

Blog

Bartyla nie ma wstydu?

4 czerwca 2018
Możliwość komentowania Bartyla nie ma wstydu? została wyłączona

#BYTOMtoNIEhasiok informuje: To już przekracza wszelkie granice. Tak wygląda kolejna odsłona kampanii CZYSTY BYTOM, dobrze że bytomianie szybko reagują na kłamstwa Bartyli, który przypisuje sobie zasługi mieszkańców i to z roku 2014!!

Warto przypomnieć kulisy budowy boiska, ze strony Adamka Sport Center z dnia 31 grudnia 2013:

Rok 2013 to przede wszystkim rok sukcesów Pana Prezesa (BPK), budowa domu, skuteczne wyegzekwowanie od miasta bardzo dobrej drogi dojazdowej, kosztem boisk sportowych które funkcjonowały od kilkunastu lat, kończąc na świetnych wynikach finansowych BPK. Wypada tylko pogratulować. Mijający rok to także nauczka dla zwykłych ludzi, że obietnice nawet te na papierze nic nie są warte, nawet jeśli składa je sam prezydent miasta.

Przypomnijmy, od momentu likwidacji boisk otrzymywaliśmy informacje o tym, że boiska zostają przeniesione a pieniądze na ten cel zostaną zapisane w zbliżającym się budżecie. Jak widać po ostatniej sesji na której uchwalano budżet… nic takiego nie nastąpiło…

Cieszy i buduje fakt, że mijający rok pokazał że mieszkańcy potrafią się jednoczyć i nie są obojętni na to co dzieje się w naszym najbliższym otoczeniu. Kilkaset podpisów pod petycją są dowodem na to, że potrafimy wspólnie walczyć o przyszłość naszej dzielnicy.

Dziękuje wszystkim, którzy zaangażowali się w sprawę zlikwidowanych kosztem prywatnych interesów boisk, za poświęcony czas i stracone nerwy. Z mojej strony życzę aby w 2014 roku ten zapał nie minął, a zapewnić mogę tylko, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby boiska wróciły a osoby odpowiedzialne za aktualny stan rzeczy odpowiedziały personalnie. Niech wisienką na noworocznym torcie będzie fakt, że to nie tylko polityczna odpowiedzialność.

 

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.