Piotr Koj

Blog

Biedny Robert

24 lipca 2019
Możliwość komentowania Biedny Robert została wyłączona

Po przeczytaniu ostatniego felietonu Roberta od PINOKIA, łzy mi popłynęły po twarzy. Oj biedny ci, on biedny. Jak sam napisał dzieją się wokół mnie dziwne rzeczy. Jednym tchem wymienia rzekome szykany: jestem straszony pozwami sądowymi, utrudnia mi się współpracę i niektórzy pragną coraz bardziej mnie oczernić w oczach opinii publicznej, chcąc do tego wykorzystać nawet media ogólnopolskie. Poprzestał na tych żalach, nie dzieląc się żadnymi konkretami, czyli przykładami tychże działań i nazwiskami rzekomych mocodawców.

Drogi panie Robercie, a jak u Pana z pamięcią? A jak się miewa sumienie?

Przez sześć lata rządów Pana bosa, straszenie innych było codziennością. Proszę zapytać specjalistę od tych działań, noszącego imię jednego z Apostołów. A co robił Pana capo di tutti capi, który nie tylko straszył, ale wykorzystywał pozwy w walce politycznej. Oczernianie to też Wasza specjalność. Ilość fejkowych kont i innych pseudo informacyjnych stron oraz wylewanych tam pomyj, jest nie do wyliczenia.

Może są jeszcze tacy co się na te tkliwe słówka nabiorą, ale Ci którzy śledzą od lat bytomskie życie publiczne, w te bajeczki nie uwierzą.

 

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.