Piotr Koj

Blog

Brak hamulców i ocieranie się o śmieszność

15 czerwca 2018
Możliwość komentowania Brak hamulców i ocieranie się o śmieszność została wyłączona

Może ktoś wierzyć lub nie, ale jestem już zmęczony koniecznością nieustannego pisania o Bytomiu i jego obecnym gospodarzu. Ale jeśli nie ja, to kto?

Układ zależności, współzależności jest tak rozbudowany, że mimo upływu czasu, jedno się nie zmienia – STRACH. Przed czym? Przed utratą pracy lub zmianą warunków pracy, przed nieotrzymaniem dotacji na klub, przed nieotrzymaniem zlecenia, przed wszelką inną złośliwością układu, który rządzi miastem.

Prawdopobnie kolejnym efektem owych współzależności jest bezkarność układu i ludzi, którzy go reprezentują z el presidente na czele. A ten z kolei, wiedząc o tym staje się coraz bardziej i bardziej bezczelny. Nie ma już żadnych hamulców i do wyborów będzie “jazda bez trzymanki”. TYLKO BYTOMIANIE mogą tą sytuację zmienić. NIE MA CO LICZYĆ na partie, polityków, na organy i na instytucje państwa.

Marginalnym przykładem braku hamulców i ocierania się o śmieszność, jest trwająca od miesięcy kampania wyborcza Bartyli. Nie ma dnia, żeby jego twarz nie pojawiła się na stronach bytom.pl, w ŻYCIUBARTYLI, we wszelkich innych mediach. NA TO PIENIĄDZE SĄ!

Bartyla nie ma wstydu, ani żadnych zahamowań, aby chełpić się otrzymaniem podrzędnych nagród, czy wyróżnień. Nawet dobór zdjęć świadczy o pogardzie dla ludzi myślących. Pozostaje wiara w ludzi…

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.