Piotr Koj

Blog

Bartyla albo BYTOM

30 października 2018
Możliwość komentowania Bartyla albo BYTOM została wyłączona

Jak bardzo trzeba być zakłamanym, aby swojemu kontrkandydatowi zarzucać hejt, a samemu zalewać internet dziesiątkami stron, które głoszą tylko kłamstwa, sieją nienawiść, a wszystko żeby układ i mafia utrzymały się przy władzy.

Bartyla zalewa miasto tysiącami gazet, plakatów, które wychwalają jego “dokonania”. Pinokio przy nim to PIKUŚ! Przecież w jego wykonaniu październik nie był miesiącem różańca (jak zwykle), tylko miesiącem cudów. Nawet wczoraj el presidente otworzył coś tam, coś tam i prężył klatę przed mikrofonami.

Nieważne! Ci co się dali nabrać, prawdopodobnie nawet po wodzie święconej, nie odzyskają rozumu i będą tkwić w oparach absurd bartylowskiej propagandy.

Mam nadzieję, że większość bytomian nie zapomni, jak Bartyla przez 6 długich lat niszczył Bytom, jak doprowadził finanse miasta na skraj katastrofy, zadłużył w parabankach największą spółkę miasta i szpital miejski, oba podmioty są w równie katastrofalnej sytuacji co całe miasto.

Musimy sobie 4 listopada odpowiedzieć na pytanie czy nadal ma Bytomiem rządzić Bartyla do spółki ze Snochowskim, Kupijajem, Rabusem, Lataczową, czy mafia śmieciowa nadal ma kontrolować miasto, a układ przeprowadzać interesy typu zakup źródełek w Tarnowskich Górach i jazda “figurowa” na lodzie, podobno dla pracowników spółki BPK.

6 lat wstydu, 6 lat upokarzania miasta, to chyba maksymalny okres. jaki może wytrzymać BYTOM i jego mieszkańcy. Tak więć kochani bytomianie nie dajcie się zwieść, 4 listopada zagłosujcie na #LepszyBytom.

A Ci pseudo “bohaterowie” niech jak najszybciej wylądują na hasioku historii.

PS uważajcie na przystanki komunikacji publicznej, także je zalała bartylowska propaganda…

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.