Piotr Koj

Blog

Co nas jeszcze czeka??

9 listopada 2018
Możliwość komentowania Co nas jeszcze czeka?? została wyłączona

Mimo przegranych wyborów, Bartyla nadal realizuje swój plan “po nas choćby potop”. Przykładem jest spółka Bytomski Sport. Jak informuje bytomski.pl Po przegranej przez Damiana Bartylę drugiej turze wyborów w Bytomiu wyszło na jaw, że właśnie tego dnia, gdy opublikowaliśmy nasz artykuł, doszło do poważnych zmian w kierownictwie miejskiej spółki odpowiedzialnej za ok. 40-milionową inwestycję. 24 października prezes Krzysztof Bochnia złożył wypowiedzenie, a 29 października na jego miejsce powołano Zbigniewa Cieńciałę, sprawującego do tej pory funkcję dyrektora sportowego Polonii Bytom. Przez tydzień milczano na ten temat i do dziś na stronach Urzędu Miejskiego, Bytomskiego Sportu i Polonii Bytom nie powiadomiono o zmianie w kierownictwie firmy.

Portal pyta: Dlaczego na finiszu kadencji Damiana Bartyli doszło do tak poważnej zmiany?

I udziala odpowiedzi: Nowy prezes zgodził się bowiem podpisać aneks do umowy na przebudowę stadionu. Dokument nie został ujawniony i nie wiadomo co dokładnie w nim zapisano.

Dochodzą niepokojące informacje z Urzędu Miasta, instytucji, spółek o działaniach niekorzystnych dla miasta oraz destabilizujących i tak już trudną sytuację finansową Bytomia.

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.