Piotr Koj

Blog

Czas podsumowań

16 lipca 2020
Możliwość komentowania Czas podsumowań została wyłączona

Sześć razy. 6 razy z rzędu Polacy pokazali PO czerwoną kartkę. Pokazali czerwoną kartkę agresji, hejtowi i kompletnej bezideowości tej partii. Co robi dziś PO? Znowu brnie w najgorszy hejt. Drogie PO – a nie możecie po prostu zniknąć? Zrobić miejsce w Polsce dla normalnej opozycji?

Obóz niegdyś rządzący wszystkim niepodzielnie, który od czasu utraty władzy nigdy nie przyznał się do żadnego błędu i za nic nie przeprosił, po raz siódmy zorganizował kampanię czysto negatywną, opartą wyłącznie na nienawiści, poniżaniu oraz straszeniu i po raz siódmy przegrał.

Myślicie, że zrodzi się tam jakaś refleksja, czy tylko jeszcze bardziej (choć wydaje się to niemożliwe) zatną się w przekonaniu, że byli zbyt grzeczni, za mało i za słabych obelg użyli i za mało pokazali tej polskiej hołocie jak bardzo nią gardzą? Przyjmuję zakłady…

PS Im szybciej rozsądni (a tacy moim zdaniem wciąż są) liderzy opozycji wyciszą własne zaplecze samozwańczej artystyczno-medialnej elity narodu, mówiące i piszące o burakach ze wsi po podstawówce, które wybrały PAD, tym większa szansa na uniknięcie siódmej porażki z rzędu w 2023.

PS2 Wielu zwolenników PiS ma tę świadomość, że TVP przegina z przekazem i propagandą i są wobec tego faktu krytyczni. Natomiast niemal wszyscy zwolennicy opozycji uważają, że TVN jest rzetelna i wiarygodna i łykają te wszystkie kłamstwa i manipulacje jak leci. Taka różnica…

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.