Piotr Koj

Blog

Czy kogoś cieszą pożary składowisk?

7 czerwca 2018
Możliwość komentowania Czy kogoś cieszą pożary składowisk? została wyłączona

W tytule dzisiejszego wpisu zadałem pytanie: czy kogoś cieszą pożary składowisk? Jeśli zadałem pytanie, to muszę się też podjąć próby odpowiedzi. Otóż zdecydowanie TAK. A dlaczego? Na 100% z przyczyn “politycznych”. Oto jak za dotknięciem różdżki, w trakcie kampanii “wybielania” el presidente o jakże faryzejskiej nazwie “CZYSTY BYTOM, czysty kraj”, otrzymuje on prezent w postaci pożarów składowisk odpadów w wielu miejscowościach. Ułatwia mu to wybielanie się, rozmywanie własnej odpowiedzialności, poprzez mówienie, że to nie tylko problem Bytomia i apelowanie na Berdyczów.

No i ma chłop racje, pożary składowisk odpadów to nie tylko problem Bytomia. Nawet nielegalne składowanie odpadów, to nie tylko problem naszego miasta. Czyli  krótko mówiąc NIEWINNY??

W żadnym stopniu. Otóż dzięki zmianom w prawie, Bartyla po roku 2012 mógł kształtować politykę odpadową od zera, czyli po swojemu. Jaki mamy tego efekt? Nieporównywalny z innymi miastami zalew Bytomia hasiami, mapę hasioków która obejmuje większość dzielnic, nieudolność, indolencje osób odpowiedzialnych za ten stan rzeczy. Najgorsze w tym wszystkim jest KOMPLETNA BIERNOŚĆ wobec tego co już wiemy, że mamy w Bytomiu. Nie podjęto ŻADNYCH skutecznych działań, które dawałyby szanse na realne działania. Góry hasi jak były, tak są. SMRÓD jak był, tak jest. Jedyna nowość to ów POŻAR.

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.