Piotr Koj

Blog

Czy takiej Polski chcemy?

15 marca 2023
Możliwość komentowania Czy takiej Polski chcemy? została wyłączona

Państwowa służba zdrowia w Irlandii przeznacza ogromne pieniądze na promowanie usług aborcyjnych. Jak podaje strona Right to Life, od czasu zalegalizowania aborcji w 2018 roku władze Irlandii wydały ze środków publicznych prawie milion euro na reklamowanie aborcji. Płaci Google’owi za wyższe pozycjonowanie tych informacji i spychanie stron zawierających treści pro-life, przede wszystkim oferujących kobietom w ciąży alternatywy wobec aborcji. Jak wskazała Catherine Robinson, rzeczniczka Right To Life UK, od 2018 roku wykonano w Irlandii ponad 20 tys. aborcji. Państwo irlandzkie dba o to, żeby jak najmniej osób dowiadywało się o alternatywach dla aborcji.

Czy takiej Polski chcemy?

W imię ideologii gender rząd Irlandii dąży do usunięcia słowa “kobieta” z konstytucji – twierdzi Hermann Kelly, lider Irlandzkiej Partii Wolności. “Bardziej inkluzywna kontytucja” to m. in. genderowa definicja rodziny, nie oparta na małżeństwie.

Czy takiej Polski chcemy?

Przebywający w areszcie sekretarz miasta Włodzimierz Karpiński wciąż zasiada w Radzie Nadzorczej Veolii Energia Warszawa SA oraz Metra Warszawskiego S.A.

Czy takiej Polski chcemy?

Dyrektywa wywłaszczeniowa przegłosowana! UE zmusi właścicieli budynków do kosztownych remontów termomodernizacyjnych. Do 2030 r. obejmie to 15% budynków, a do 2050 r. wszystkich. Niestety także część polskich europosłów głosowała za.

Czy takiej Europy chcemy?

8 czerwca przegłosowano wprowadzenie z końcem 2035 roku zakazu rejestracji pojazdów z silnikami spalinowymi w UE. Tym samym 2035 rok będzie ostatnim, kiedy będzie można kupić i zarejestrować na terenie Wspólnoty nowy pojazd napędzany benzyną, dieslem, LPG czy CNG.

Czy takiej Europy chcemy?

Utracić niepodległość można nie tylko w wyniku podboju, lecz także w wyniku uzależnienia, ubezwłasnowolnienia osiąganych innymi środkami – polityką, prawem, wpływami gospodarczymi i kulturowymi.  Utrata niepodległości nie musi być nawet tożsama z eksploatacją i wyzyskiem!!

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.