Piotr Koj

Blog

Damiana Bartyli kampania wyborcza z pieniędzy podatników

27 października 2018
Możliwość komentowania Damiana Bartyli kampania wyborcza z pieniędzy podatników została wyłączona

Jak już wielokrotnie pisałem bezkarność powoduje, że pękają wszelkie hamulce. Stąd też mój “ulubiony bohater” i jego zaplecze pozwalają sobie na wszystko i to od lat. Tak się też dzieje w kampanii wyborczej. Jak pamiętacie zwracałem uwagę, jak w trakcie kampanii przed pierwszą turą Urząd Miejski wydał 24-stronicowe wydawnictwo poświęcone “sukcesom” Damiana Bartyli z ostatnich kilku lat. Druk, projekt i kolportaż kilkudziesięciu tysięcy sztuk tej gazetki kosztuje nas podatników około 30 tysięcy złotych.  Oficjalna strona miasta którą nazwałem www.bytom/bartyla.pl zamieniła się w portal propagandy “sukcesu” i promocji el presidente. Sytuacja powiela się na oficjalnym facebooku miasta Bytom. Ostatnio pojawiła się tam informacja o tym, że jedno ze stowarzyszeń popiera Damiana Bartylę. Oczywiście po jakimś czasie pojawia się sprostowanie, ale jednak przez 4 godziny post pełnił swoją rolę.

Jak informują mieszkańcy dzisiaj miał miejsce happening wyborczy przy targowisku w Miechowicach. Grochówkę wyborczą serwowała  młodzież, a sam pan kandydat Bartyla na rozdawanie ulotek przyjeżdża służbowym samochodem Urzędu Miejskiego z kierowcą.

To dla niektórych “drobiazgi”, ale jeżeli w takich tematach nie ma zahamowań, to jak jest w pozostałych?? Przekonaliśmy się w ciągu ostatnich sześciu lat… Mam nadzieję, że wyborcy właściwi ocenią standardy jakie obowiązują w naszym mieście od 6 długich, niszczących lat!

W jednym z sąsiednich miast podobnymi praktykami zajęła się policja i prokuratura…

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.