Piotr Koj

Blog

Debata i po debacie

17 czerwca 2020
Możliwość komentowania Debata i po debacie została wyłączona

Debata prezydencka była niestety tylko prezentacją kandydatów, a nie rzeczywistą debatą. A szkoda. Z drugiej strony, biorąc pod uwagę ilość kandydatów, to każdy inny wariant, byłby trudny do przeprowadzenia. Ponieważ pod dwóch rundach pytań, okazało się, że nic nowego nie może się na ringu wydarzyć, uznałem że szkoda czasu, bo i tak mojego wyboru to nie zmieni.

Gdybym miał typować numer 1 tego spotkania w TVP to byłby nim Krzysztof Bosak. Rzeczowy, elokwentny, spokojny, punktujący celnie obu głównych kandydatów i prowadzącego, a jeden pomysł miał ciekawy: znany już wcześniej a zapomniany bon edukacyjny, pozwalający rodzicom tworzyć szkoły zgodne z ich wizją edukacji.

Rozczarowaniem debaty prezydenckiej 2020 natomiast okazał się Szymon Hołownia. I to w temacie, w którym powinien sobie radzić, a nie wiedzieć czemu postanowił się w nim ścigać z jawnie antyklerykalnym Robertem Biedroniem.

Śmieszy mnie, kiedy po debacie, wszyscy uznają się za zwycięzców. No cóż, zaliczenie debaty, to dla niektórych może być zwycięstwem.

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.