Piotr Koj

Blog

Festiwal głupoty i nienawiści trwa w najlepsze

24 sierpnia 2021
Możliwość komentowania Festiwal głupoty i nienawiści trwa w najlepsze została wyłączona

Festiwal głupoty i nienawiści trwa w najlepsze. Po spektaklu Jońskiego i Szczerby, miało miejsce przedstawienie kukiełkowe Jachiry. Kolejną gwiazdą pogranicza została pani Morawska-Stanecka. O lans przygraniczny w TVN zadbał również pan Gdula.

Tyle o głupocie, czas na nienawiść i to nienawiść do własnego państwa, narodu. Nie wiem co oni zażywają, ale nie chce się wierzyć, aby przy zdrowych zmysłach mówić jak Jachira: Polacy tak samo pomagają uchodźcom, jak kiedyś Żydom w czasie wojny. Wspomniana Morawska-Stanecka porównuje aluzyjnie żołnierzy Wojska Polskiego z hitlerowcami. Janusz Lewandowski, ten Janusz, stwierdza: PiS zabrudził polski mundur, gdy wysłał wojsko, by osłaniało nieludzką ekshumację ofiar smoleńskich, wbrew woli rodziny. Teraz znowu, gdy zamaskowana straż blokuje akcję humanitarną. Oczyścić polski mundur z PiS-u.

Kolejna “gwiazda”:

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że wyżej wymienieni wiedzą, że bez względu na to co zrobią, co powiedzą, zawsze znajdą tysiące pochlebców, zwolenników, w tym media.

 

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.