Piotr Koj

Blog

Towarzyszy nam od 5 lat. Co dwa tygodnie informuje o ważnych dla miasta sprawach. Nie stosuje zasady „zła wiadomość = dobra wiadomość”, nie oznacza to, że unika tematów trudnych. Z dystansem do tzw „życia politycznego”. Nie cieszy się przez to sympatią lokalnego tygodnika i aktorów bytomskiej sceny politycznej. Lubiana i oczekiwana przez wielu mieszkańców. “Bytomska Gazeta Miejska”. Dzisiaj nie ukaże się jej 114. numer. Nie przeszkodziły w jej ukazywaniu się dni wolne i święta… Mimo wszystko mam nadzieję, że nadal będzie informowała o życiu miasta, zgodnie z oczekiwaniami bytomian.
Pani Komisarz podjęła pierwsze decyzje. Zostały zlikwidowane dwa wydziały: Kancelaria Prezydenta i Wydział Promocji i Informacji. Pozostawię to bez komentarza. Uznano także, że moi zastępcy nie są już miastu potrzebni. I, mimo że zostali zaproszeni na dzisiejszą naradę, nie podziękowano im za wieloletnią pracę. Jak uczniowie musieli zgłosić się do odpowiedzi. Łaskawie zostali dopuszczeni do zabrania głosu, choć chcieli tylko podziękować za współpracę. Gdzie te dobre obyczaje???

zobacz archiwum wiadomości »

Jedna odpowiedź:

  1. ~oszukana@vip.onet.pl pisze:

    Potraktowano Pana tak samo jak dyrektorzy przez Pana nominowani traktują swoich pracowników.Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka.