Piotr Koj

Blog

Jest coraz ciekawiej

7 września 2018
Możliwość komentowania Jest coraz ciekawiej została wyłączona

Mariusz Wołosz nie przestaje zaskakiwać ze swoją kampanią wyborczą. Najpierw rozdawał wody mineralne, które nazwami nawiązywały do dzielnic Bytomia – np. Miechowiczankę, czy Bobrek Zdrój, teraz jego sztab wyborczy stworzył grę “Super Mariusz”. Można w nią zagrać za darmo na platformach iOS, Android oraz na: www.supermariusz.pl. W ten niecodzienny sposób Mariusz Wołosz, kandydat na prezydenta Bytomia popierany przez Koalicję Obywatelską chce zawalczyć o uwagę i głosy wyborców. – Bytom wraca do gry – przekonuje. “Super Mariusz” to prawdopodobnie pierwsza gra w Polsce, stworzona specjalnie na potrzeby wyborów samorządowych. Skąd ten pomysł sztabu Mariusza Wołosza, kandydata na prezydenta Bytomia popieranego przez Koalicję Obywatelską? – Podczas ostatnich wyborów samorządowych, frekwencja wyborcza w Bytomiu wyniosła zaledwie 34 proc. Chcemy, aby więcej osób wzięło sprawy w swoje ręce i skorzystało z prawa głosu. Sięgamy więc po wszelkie środki, które mogą zaangażować mieszkańców – tłumaczy Mariusz Wołosz.

https://dziennikzachodni.pl/bytom-gra-super-mariusz-mozna-grac-mariuszem-woloszem-na-smartfonie/ar/13471928

Sam zainteresowany napisał: Czy Super Mariusz uratuje Bytom? Już dzisiaj można się przekonać, grając za darmo na platformach iOS, Android oraz na: www.supermariusz.pl W ten niecodzienny sposób Mariusz Wołosz, kandydat na prezydenta Bytomia popierany przez Koalicję Obywatelską chce zawalczyć o uwagę i głosy wyborców. – Bytom wraca do gry – przekonuje.

Bez wątpienia to pomysł interesujący i nieszablonowy, zdecydowanie wychodzący poza bytomską nudę, zwłaszcza z ostatniej niby kampanii. Kandydat nie zamyka się w interenecie, systematycznie spotykając się z mieszkańcami.

O tym jak ważny jest kontakt z mieszkańcami, nie zapominają i inni kandydaci, może to ruszy bytomian? Mam taką nadzieję!

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.