Piotr Koj

Blog

Jest sukces!

4 września 2019
Możliwość komentowania Jest sukces! została wyłączona

Rozpoczęła się likwidacja góry odpadów komunalnych przy ul. Szyb Zachodni w Miechowicach. Władze Bytomia uspokajają – tym razem wzmożony ruch ciężarówek w tym rejonie będzie oznaczał wywóz odpadów z miasta. Za uprzątnięcie, wywóz i utylizację odpadów pochodzenia komunalnego zapłaci Spółka Restrukturyzacji Kopalń. Przypomnijmy, odpady komunalne znajdują się na terenie, który w 2015 roku Spółka Restrukturyzacji Kopalń przejęła od Kompanii Węglowej. SRK miała wykonać rekultywację terenu, zalesiając go. Na przełomie roku 2016/2017 na skarpę przy ul. Szyb Zachodni trafiły tony odpadów komunalnych niewiadomego pochodzenia. Policja prowadziła dochodzenie, próbując ustalić, do kogo one należą… Tyle strona bytom.pl.

Warto dodać, że za uprzątnięcie, wywóz i utylizację odpadów pochodzenia komunalnego znajdujących się na terenie w Bytomiu-Miechowicach Spółka Restrukturyzacji Kopalń zapłaci wykonawcy wyłonionemu w przetargu około 2,4 mln zł.

To nie jest dobra wiadomość, to jest świetna wiadomość!!! Góra śmieci, która powstała w czasie kadencji Bartyli zostanie rozebrana na koszt sprawcy. Brawa za konsekwencje! Nie po słowach, a po czynach ich poznamy  Oby tak dalej!! #BYTOMtoNIEhasiok

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.