Piotr Koj

Blog

Jestem “niewinny”

29 stycznia 2019
Możliwość komentowania Jestem “niewinny” została wyłączona

Były prezio-prezydent, nie pozwala o sobie zapomnieć.  Dzieje się tak nie tylko za sprawą kolejnych “trupów” wypadających z szafy, ale także w związku z jego aktywnością. Jej ostatnia odsłona to konferencja prasowa, w trakcie której odniósł się do omawianego ostatniu raportu NIK.

Jak informuje PR Katowice: Były prezydent Bytomia Damian Bartyla nie zgadza się z zarzutami obecnych władz miasta dotyczących działalności Bytomskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego. Zdaniem Damiana Bartyli, gdyby dochodziło do rażących nieprawidłowości, NIK skierowałby sprawę do organów ścigania.

Przemysław Witek z NIK Katowice, tak wypowiedział się wczoraj dla TVP Katowice: wyniki kontroli w Bytomiu są porażające, skala, chrakater i waga nieprawidłowści, głównie w zakresie finansów, ale także w odniesieniu do nadzoru nad spółkami,  obliguje Najwyższą Izbę Kontroli do skierowania zawiadomienia do prokuratury, o możliwości popełnienia przestępstwa.

No i jak zawsze pojawia się PINOKIO…

https://katowice.tvp.pl/41071757/bpk-nik-zlozy-zawiadomienie-do-prokuratury?fbclid=IwAR3CV4s_D8oDF4BSAQtF-2CkUyLy6nQq65OGRiwysfxsBc4KFIXGHgdy5_w

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.