Piotr Koj

Blog

Już ktoś pakuje się z buciorami

20 listopada 2018
Możliwość komentowania Już ktoś pakuje się z buciorami została wyłączona

Pierwszy dzień nowej kadencji, a już się nam pakują buciorami do naszego domu. Oceniają co jest dla nas bytomian dobre, a co nie. To jest dowód na to, jak cenna jest niezależność. O czym pisze?

O różnej maści “politykach”, “działaczach”, którzy próbują decydować jak ma wyglądać teraźniejszość i przyszłość naszego miasta, z kim wolno, a z kim nie wolno zawierać koalicje, czy też porozumienia techniczne. Oto przykład, ktoś kto się określa Zarząd Regionu Śląskiego KOD piszew piśmie skierowanym do portalu Onet:  Jesteśmy przekonani, że tego rodzaju współpraca nie będzie korzystna, ani dla Bytomia, ani dla Polski. Legitymizuje to działania antydemokratyczne i wprowadza zniechęcenie i obrzydzenie do polityków ugrupowań demokratycznych.

Z ciekawości szukałem w internecie, któż to ten Zarząd Regionu Śląskiego KOD, ale nie znalazlem. Zapewne, osoby te nie mieszkają w Bytomiu, a może nawet w naszym mieście w życiu nie były, ale będą nas pouczać, co jest dla naszego miasta dobre, a co nie. Podobne zakusy mają politycy różnych partii, który już nie wystarcza tłuc się w Warszawie i w Katowicach, chcę żebyśmy koniecznie się tłukli nawet w Bytomiu, nawet jeśli mamy ważniejsze rzeczy do zrobienia.

Liczę na dojrzałość naszego prezydenta. Na szczęście jest on osobą bezpartyjną, bo jak widać już te pierwsze dni mogą stać się dla niego kluczowe, w walce o pełną niezależność.

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.