Piotr Koj

Blog

We wczorajszym wpisie dokanałem oceny kampani referendalnej słowami :  Niestety mieliśmy do czynienia z kampanią, w której używano kłamstw i pomówień, nie z walką na argumenty. Jak zawsze pojawiły się wezwania o ujawnienie tychże, co z chęcią uczynię:

1. kłamstwo – likwidacja tramwaju linii 7, to decyzja właściciela czyli spółki Tramwaje Śląskie;

2. kłamstwo – likwidacja Technikum nr 4, szkoła o tej nazwie nadal funkcjonuje i będzie funkcjonować w naszym mieście;

3. kłamstwo – nie każę płacić za deszcz, faktem jest że Rada Miejska uchwaliła taryfę za odprowadzenie wód opadowych i roztopowych.

Jedno z pomówień zostało rozstrzygnięte przez sąd – pisałem o tym w piątek, 15 czerwca. Ale nie ja o to wniosłem. Mnóstwo jest innych, również obraźliwych, oskarżeń.

Dodam jeszcze, że nie mam najmniejszej ochoty pochylać się nad tym, co niezgodnie z prawem nazwano “gazetą bezpłatną”, powiem tylko, że ten materiał jest w mojej ocenie żenujący. Chyba taką też mają ocenę jego twórcy, skoro nie chcieli się do autorstwa przyznać…

zobacz archiwum wiadomości »

4 komentarze

 1. henryk.konopka@onet.eu pisze:

  Jedno pytanie “kochany” Panie Prezydencie:skoro wszyscy tak kłamią i oczerniają, to dlaczego kasuje Pan krytyczne Panu posty z tego bloga ?Podobno prawdziwa cnota krytyk się nie boi ?

 2. ~sabbi25@onet.pl pisze:

  Mam nadzieję że to pana polityczny koniec. Wspaniały upadek, rozkoszuję się nim :)

 3. ~pawelbytom123456@vp.pl pisze:

  Szanowny Panie Prezydencie!Gratuluję postawy i odwagi w podejmowaniu jakże ważnych, a zarazem trudnych decyzji dla naszego miasta.Proszę nieprzejmowac się Tymi Wszystkimi Ludźmi, którzy tylko umią KRYTYKOWAĆ!!!Niestety społeczeństwo niema najmniejszego pojęcia co ile kosztuje, JAKI BYTOM MA BUDŻET NA ROK 2012, jaki jest niż demograficzny itp.Lepiej wybudować nowe orliki niż nowy stadion dla PANÓW Bartyli, Zająca i innych GWIAZD!!!!Pan Wójcik natomiast niepwinien Gwiazdożyć w swych póblicznych wypowiedziach. Niech lepiej skupi się na swym wyglądzie…! a przed każdą z wypowiedzi zalecam mu “zjeść Snikersa” tj. w reklamie.Wierzę że w następnych wyborach stanie Pan do WALKI Z TYMI ZASZCZUTYMI LUDŹMI….. Wielu ludzi, których znam ceni Pana i Poważa! i napewno zagłosujemy na Pana!!!Wszystkim tym, którzy piszą te głupoty na Pana temat APELUJĘ O ROZWAGĘ W SWYCH JAKZE DURNYCH WYPOWIEDZIACH!!!PROSZĘ NAJPIERW ZDOBYĆ WIEDZĘ I ARGUMENTY NA DANE TEMATY ABY MOŻNA BYŁO Z WAMI POROZMAWIAĆ NA BLOGU CZY NA LIVE!!!RAZ JESZCZE PANIE PREZYDENCIE GRATULUJE POSTAWY I ODWAGI!!!!DO ZOBACZENIA NA WYBORACH :)

 4. Chaberek20 pisze:

  jest mi niezwykle przykro z powodu Pana odwołania. Mieszkańcy zafundowali sobie czas zastoju. Irytowały mnie argumenty wysuwane przez Pana przeciwników- żadne to były argumenty, każdy do zbicia. Wpis, który teraz komentuję powinien był być przed referendum, a na pewno szerzej omawiany czy przedstawiany mieszkańcom. Szkoda, naprawdę. Na referendum nie byłam- siła billboardu.Jestem jednak załąmana postawą mieszkańców a bardziej tym, jak dali sobą zmanipulować, bo całe te referendum i wynik, w moim odczuciu było dobrym PR, no właśnie, kogo? pozdrawiam serdecznie