Piotr Koj

Blog

Kogo wybrać?

9 października 2019
Możliwość komentowania Kogo wybrać? została wyłączona

Wybory parlamentarne za cztery dni. Na kogo zagłosować? Kogo wybrać? To bardzo ważne pytania, bowiem w niedzielę dokonamy wyborów nie tylko politycznych lub ekonomicznych, ale moralnych, cywilizacyjnych i kulturowych.

Jak dla mnie tegoroczne wybory są wyborami wartości, systemu wartości, który skonstruowany jest wokół godności człowieka i jego życia. Tak więc wybierając w niedzielę opowiem się za jakimi wartościami w życiu publicznym się opowiadam. Wiem, że żadne z ugrupowań nie sprosta moim oczekiwaniom, że nikt tak na 100% nie walczy o moje wartości, no bo wiadomo – “polityka”. Jak się to od lat mówi, pozostaje wybór mniejszego zła…

Otóz zamierzam głosować za rodziną w jej konstytucyjnym zapisie, za wolnością, za solidarnością, za godnością, za polską polityką historyczną.

Jeżeli chodzi o kandydatów, to tak jak pisałem kilka dni temu, polityczny walec przejeżdża każdego i każdy staje się zakładnikiem danej partii (koalicji). Tak więc…

13 października zagłosujmy zgodnie z własnym sumieniem. Nie obrażajmy tych, którzy głosują i myślą inaczej. Wszak 14 października, nadal będziemy żyli pod jednym dachem!

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.