Piotr Koj

Blog

Końca nie widać…

26 sierpnia 2021
Możliwość komentowania Końca nie widać… została wyłączona

Piotr Barczak adwokat z Warszawy pisze na TT: Fun fact. Wrzuciłem zdjęcia dwóch funkcjonariuszy SG odpowiedzialnych z torturowanie uchodźców i napisałem “wiecie, co robić, kiedy spotkacie ich na ulicy” uznając za jasne, że tym mendom należy się splunięcie w twarz (lub pod nogi), bo hańbią polskie państwo i polski mundur. Może zapatrzył się w pana Starczewskiego: Może ja podejdę bliżej, nagram pana bliżej. Twarz zeskanujemy i może uda się znaleźć inną drogę. A białoruska propaganda dzień dzień wykorzystuje naszych pożytecznych idiotów z granicy białorusko-polskiej do oczerniania Polski i państw Zachodniej Europy.

Czy to szaleństwo nigdy się nie skończy?

Z drugiej strony widzimy, że cała ta sytuacja ma na celu osiągnięcie przez Łukaszenkę, zupełnie innych celów. Jak widać zaczął negocjacje w sprawie handlu migrantami w stylu Erdogana. Ogłosił, że przez jego kraj prowadzić będzie szlak przerzutowy. W odpowiedzi Zachód nie zablokowal 900 mln dol z IMF dla Białorusi, a za chwilę zacznie płacić mu za “utrzymanie” obozów dla “uchodźcow”.

Wstyd mi za to, jak łatwo daliśmy się rozegrać. Nienawiść do rządu PiS i chwila przed kamerami okazała się dla wielu ważniejsza niż bezpieczeństwo państwa polskiego.

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.