Piotr Koj

Blog

Koniec roku

30 grudnia 2019
Możliwość komentowania Koniec roku została wyłączona

Koniec roku to czas podsumowań. Tak też czynię  To był dobry rok, udało się sporo rzeczy zrobić.

Wspomnę o kilku, Zacznę rodzinnie, czyli 35 lat małżeństwa. Szmat czasu razem. Raz lepiej, raz gorzej, ale tę próbę czasu przetrwaliśmy wspólnie, ciesząc się trójką naszych pociech. A propos pociech, to ta najmłodsza kontyuuje naukę w szkole ponadpodstawowej, to także ważny moment.

A na niwie społecznej, cieszą debaty projektu Bytom2054. 10 spotkań, kilkuset uczestników, dziesiątki wniosków. Mam nadzieję, że doczekam czasów, w kt órych będą brane pod uwagę, dla dobra miasta, dla dobra bytomian. Cieszy większa aktywność organizacji pozarządowych. Wróciliśmy do Forum NGO. To bardzo dobry kierunek. W ramach stowarzyszenia MYbytomianie udało się zrealizować kilka ciekawych projektów promujących bytomskie zabytkowe parki, konkurs na najładniejszy balkon, okno i ogródek przydomowy oraz siódmą już edycję Biegu Świętych Mikołajów. Nie byłby to udany rok bez wizyty na Osadzie i obozach Burego Misia. Dużą radość sprawiało mi również wspólne śpiewanie z Chórem Francesco. Nie zabrakło aktywności biegowej, choć muszę krytycznie przyznać, że była nieco mniejsza…

Ucieszył mnie powrót Superbohaterów do Bytomia i na nowo podjęta walka o uratowanie EC Szombierki. A tak na marginesie kibicuje prezydentowi Wołoszowi i wszystkim, którzy podjęli na nowo walkę o zmianę Bytomia. Widać pierwsze efekty, oby tak dalej.

Dziękuję wszystkim, dzięki którym to podsumowanie ma tak pozytywny wydźwięk

 

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.