Piotr Koj

Aktualności

Krystyna Janda udostępniła na Facebooku grafikę. Onet pisze że jest kontrowersyjna, ja mówię wprost – jest haniebna.

Czy jestem osamotniony w swej opinii?

Trzeba to jasno i otwarcie powiedzieć bez owijania w bawełnę: Krystyna Janda jest rasistką. Liczę na reakcje ludzi kultury – tymi ostrymi słowami grafikę skomentował Jan Śpiewak.

Szkoda, że Krystyna Janda jednak nie wytrwała w postanowieniu “nie odczuwania potrzeby wymiany myśli z tym narodem – podkreślił Marcin Makowski.

Ile jeszcze opozycja musi przegrać wyborów, by zrozumieć, że szacunek należy się każdemu bez względu na to na kogo głosuje – zaznacza nasz dziennikarz Andrzej Gajcy.

Na serio pani uważa, że gardzenie ludźmi to dobry trop? – napisał w komentarzach pod rysunkiem jezuita o. Grzegorz Kramer.

zobacz archiwum wiadomości »

Jedna odpowiedź:

  1. Michał pisze:

    Grafika w punkt. Cała prawda o wyborach w kilku kreskach. Udostępniam dalej. Kochamy PIS za to, że płaci nam naszymi pieniędzmi za nic nie robienie. Cudownie prosty mechanizm. Nie obchodzi mnie ile afer, przekrętów popełniacie. Wybaczam wam wszystkie kłamstwa premiera, TVPis. Koryto plus itp. Sami dobr,e wiecie co i kto. Czekam na dalsze dodatki. Nie jestem rolnikiem,więc nie obchodzi mnie, że krowa plus zdechła. Nie wiem jak przekonaliscie rolników że glosowali na was a nie na PSL, mimo ostatnich protestów w Warszawie. Co mi tam, że spusciliscie protest nauczycieli do ścieku. Ja mam wyższe wykształcenie i mi już nie są potrzebni. Moja żona mało zarabia w szkole? Co za problem. Praca na etat to tylko praca dodatkowa. Pieniadze zarabia sie gdzie indziej. Uważam, że jest to genialne posunięcie- niszczenie polskiego szkolnictwa. Przecież 72% głosujących na was ma wykształcenie podstawowe. W tym wypadku drogi PISie inwestowanie w szkolnictwo jest strzałem w kolano. Nie róbcie tego. Tylko idiota w tym wypadku by to robił. A wy przecież idiotami nie jesteście.

    A wracając do obrazka. Nie widzę w nim nic haniebnego. Jest to raczej obrazek szkoleniowy dla wyborcy pis a dla nie wyborcy – jasna informacja co traci.