Piotr Koj

Blog

Kto robi kogo w durnia

21 listopada 2018
Możliwość komentowania Kto robi kogo w durnia została wyłączona

Do wołających w rozpaczy nad współpracą ponad podziałami, dołączył Kamil Durczok. I cóż to za mądrości wypowiedział? Ano takie: Jedno bytomskim „politykom” trzeba przyznać – bawić to się potrafią. Szkoda tylko, że kosztem obywateli, robiąc z nich durniów i wmawiając jeszcze, że wszystko dla ich dobra. Tak więc szukanie współpracy dla dobra Bytomia jest ZABAWĄ i to “kosztem” bytomian, którzy są robieni w durnia. Panie Durczok czas wyjść z okopów, czas wznieś się ponad perspektywę warszawki. Dla nas, tu na Śląsku, w Bytomiu, ważna jest nasza mała Ojczyzna, a nie wojenki “polityków” i prawda objawiona dziennikarzy.   I gwarantuje Panu, Mariusz Wołosz wygrał, bo chcieli tego bytomianie, a nie ze względu na to że: władze PO ściągały do Bytomia, tryumfującą po zmiażdżeniu PiS w Łodzi, Hannę Zdanowską. Poparcia udzielił Wołoszowi Rafał Trzaskowski. To drugie poparcie chętnie bym zobaczył, bo jakoś do mnie nie dotarło…

Pisze Pan: Teraz PO uczestniczy w cyrku, który ma mieszkańcom Bytomia pokazać, że nic się nie stało. Nie znam działań bytomskiej PO, ale nie sądzę żeby jakakolwiek partia działająca w Bytomiu, przebiła cyrk, który odstawiany jest codziennie w Wraszawie. Jak widać nie potrafi Pan zrozumieć, że mogą w Polsce być miejsca gdzie: mamy zdecydowaną większość radnych, którzy już od 1,5 roku potrafią współpracować ponad podziałami. Mamy określone zadania i cele dla miasta, które trzeba wspólnie realizować.

A jeżeli już miał miejsce cyrk, to w Katowicach. Poziom hipokryzji sięgnął tam zenitu. Żeby nie było wątpliwości – jestem przeciwnikiem korupcji politycznej. Jednak doprowadza mnie do szału, kiedy “kupienie głosów” trzech radnych, za trzy miejsca w zarządzie województwa to działanie dla dobra wspólnego, a “kupienie poparcia” jednego radnego za miejsce w tymże zarządzie to korupcja polityczna.

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.