Piotr Koj

Blog

Lodowisko i nie tylko

13 grudnia 2019
Możliwość komentowania Lodowisko i nie tylko została wyłączona

Ostatnio częściej dzielę się swoimi uwagami w zakresie nieustannego narzekania, krytykanctwa, że nie wspomnę o opluwaniu itd. Wiem, takie czasy :-( Ale mojej zgody na to nigdy nie będzie.

Taka sytuacja miała również miejsce w przypadku sezonowego lodowiska. Miasto podjęło decyzję o jego nowej lokalizacji w Parku Kachla, między basenem i skyte parkiem. No i się zaczęło… Też  mógłbym dołączyć do grona lamentujących, wszak przypomnę że zaincjowałem stawianie lodowiska w centrum miasta, zaczynając od Rynku. Ale tego nie uczynię, bo uważam że każdy ma prawo (a nawet obowiązek) podejmowania własnych decyzji, nowych lokalizacji, innej formuły itp, itd. Argument o bliskości pewnego lokalu gastronomicznego też do mnie nie przemawia, bowiem pamiętam utyskiwania ludzi z branży, którzy myśleli że dzięki lodowisku na Rynku, w trudnym zimowym sezonie, uda im się coś więcej zarobić. Tak się niestety nie stało, a przyczyn tej sytuacji było zapewne wiele.

Tak więc sezon rozpoczęty. Weź dziecko, żonę, łyżwy, wykorzystaj lodowisko sezonowe, wypij herbatę po ślizgawce, a po sezonie, opierając się na własnych doświadczeniach, konfrontując z innymi opiniami oceń, na ile pomysł przeniesienia lodowiska był słuszny. Miłego weekendu :-)

 

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.