Piotr Koj

Blog

Miło posłuchać

13 maja 2020
Możliwość komentowania Miło posłuchać została wyłączona

Miło jest posłuchać prezydenta miasta, który mówi krótko, rzeczowo i na temat. Zwłaszcza w temacie niełatwym, który po trochu przypomina pole minowe. Tą pochwałę kieruję do Prezydenta Bytomia, a pretekstem jest dzisiejsze jego spotkanie w ONET RANO. Mimo, że zmierzyć się trzeba było z koronawirusem, zamkniętą i zarażoną kopalnią, dużym przyrostem zachorowań, wszystko zostało wytłumaczone, wyjaśnione, bez przerzucania winy na kogokolwiek i bez politycznych wycieczek.

To nie jest nowość, bowiem Mariusz Wołosz posiada umiejętność dobrego komunikowania się z mieszkańcami i dobrze swój talent wykorzystuje. Mam tu na myśli zwłaszcza jego krótkie filmiki, kierowane do bytomian, w których wyjaśnia podejmowane decyzje, działania czy też zachodzące sytuacje. I co najważniejsze, za słowami idą czyny, nie jest to propaganda, jak za czasów jego “złotoustego” poprzednika.

Tak trzymać!

PS warto odnotować, że zgodnie z zapowiedzią, Mariusz Wołosz przelał 2000zł ze swojej pensji, na konto Szpitala Miejskiego w Bytomiu!

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.