Piotr Koj

Blog

Neo…

21 grudnia 2023
Możliwość komentowania Neo… została wyłączona

Koalicja 13 grudnia tak wywija, że nie wiadomo o czym pisać, a relacjonowanie tych wszystkich hańbiących działań to już etat.

Kiedy PiS przekazał 2 mld dla TVP wrzask był na całą Polskę i Europę, nie wspomnę o tym co pisano o ówczesnych rządzących. Teraz PO przekazuje 3 mld dla TVP, które bezprawnie przejęła i jest rewalacja. A to że nie pójdzie na onkologię, dadzą sobie radę.

Barierki pod Sejmem są be, ale pod TVP już właściwe.

Jak jest TVP PiS jest źle, jak jest TVP PO jest dobrze.

Rewelacyjna jest ławka kadrowa… Dwa przykłady: pan Czyż wybitny dziennikarz- bezsrtronny “jebać PiS” (wiele dowodów w necie), kolejna “gwiazda” Sławomir Zieliński, który podczas podrózy Jana Pawła II do Polski w 1983 przekazywał, nakazywał aby w relacjach nie używać określeń „Ojciec Święty” i „pielgrzymka”, a zamiast tego mówić „papież” oraz „wizyta”. W stanie wojennym Zieliński prowadził “Dziennik Telewizyjny”. Widzowie mogą go pamiętać także z “Teleexpressu”. Zieliński był też zaangażowany w kampanię prezydencką Aleksandra Kwaśniewskiego w 1995 r.”Na Woronicza wraca stary beton postkomunistyczny. Zieliński zaczynał w »Teleexpressie« w 1987 r. Takich jak on nazywano »dziećmi Główczyka« od nazwiska ówczesnego sekr. PZPR ds. propagandy. W epoce rządów Leszka Millera w l. 2001-2004 Zieliński dbał o interesy SLD na Woronicza” – zwrócił uwagę w mediach społecznościowych publicysta tygodnika “Do Rzeczy” Piotr Semka.

Bardzo wymowne, że w dzisiejszych neowiadomościach TVP pierwszy materiał wybielający psycholi z lotnej brygady opozycji zrobił były pracownik niemieckiej telewizji Deutsche Welle Antosiewicz.

Minister sprawiedliwości rozpowszechnia kłamstwo luksemburskie – TSUE nie ma kompetencji orzekania o statusie polskich sędziów ani sądownictwa. Ale kto mu zabroni…

Kończę podsumowując… Neowiadomosci, NeoPremier, NeoPraworzadnosc. Teraz dopiero wszystko będzie NEO!!

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.