Piotr Koj

Blog

Nie godzi się?

2 czerwca 2018
Możliwość komentowania Nie godzi się? została wyłączona

Mamy HIT! Andrzej Duda dance – młodzież na Polach Lednickich już widziała

No i internet zalała fala hejtu po tym, jak Prezydent Andrzej Duda zatańczył z młodymi Polakami na Polach Lednickich w trakcie 22. Spotkania Młodych na Lednicy, które w tym roku odbywało się pod hasłem “JESTEM”. Zapewne nie podobały się słowa Prezydenta: – Jestem. I dziękuję wam za to, że wy jesteście – mówił prezydent RP Andrzej Duda. – Patrzę na was z wielkim wzruszeniem w tym szczególnym roku 2018 – roku 100- lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Polska młodzież jest, jest razem, śpiewa pieśni, modli się, buduje wspólnotę, a nad nimi powiewają czerwono- białe sztandary. Bardzo wam za to dziękuje!

Boli bardzo wielu, że na Lednicy było 80 tys. uśmiechniętych, pięknych polskich dziewczyn i chłopaków.

Do nich Andrzej Duda mówił: To wy jesteście tym następnym pokoleniem, pokoleniem mojej córki, które będzie dalej budowało naszą ojczyznę. Wierzę w to, że dzięki tej obecności, dzięki budowaniu wspólnoty będzie ona z roku na rok coraz piękniejsza dzięki waszemu wkładowi w jej rozwój!

Bardzo trafnie całą sytuację skomentował poniższy wpis:

Ale siara. Widzieliście, jak się ośmieszył? A nie. To Obama. Super luz i dystans

Jak dla mnie, Prezydent Duda, tańczący z chrześcijańską młodzieżą w Lednicy, nie jest  “żenującym błaznem”. Co gorsza często mówią to Ci, dla których Prezydent Kwaśniewski, chwiejący się przy grobach polskich bohaterów, był “mężem stanu, wybitnym europejczykiem”.

Panie Prezydencie brawo za świadectwo wiary i radości życia :-)

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.