Piotr Koj

Blog

Nie kandyduję

21 sierpnia 2012
Możliwość komentowania Nie kandyduję została wyłączona

Przed nami kolejne wybory samorządowe. Zostały ogłoszone w związku z przeprowadzonym w naszym mieście referendum.

Codziennie słyszę słowa uznania wobec dokonań ostatnich pięciu lat, podziękowania za to, że zmianie tej przewodziłem. Wiem, że jest to ocena licznej grupy mieszkańców Bytomia, która jednocześnie zachęca mnie do startu we wrześniowych wyborach.

Zdaję sobie także sprawę, że moim przeciwnikom udało się również wywołać sporo negatywnych emocji wokół mojej osoby i emocje te są nadal żywe.

Nigdy nie uciekałem od odpowiedzialności, tak jak nigdy nie unikałem trudnych decyzji, jeśli były niezbędne dla dobra Bytomia. Konsekwentnie realizowałem  swój program i czuję się na siłach, aby dotrzymać podjętych zobowiązań. Do tego potrzebne jest wsparcie zaplecza. Platforma Obywatelska zdecydowała o poparciu innej kandydatury. Uznając, że dalsza zmiana jest najwyższą wartością, nie chcąc utrudniać rywalizacji z opozycją, podjąłem decyzję o niekandydowaniu we wrześniowych wyborach samorządowych.

Dziękuję Państwu za wspólne działania i ich efekty, za zmianę Bytomia. Dziękuję za wyrazy sympatii i poparcia, zwłaszcza w ostatnich tygodniach. Nie zamierzam kończyć swojej służby dla Bytomia. Liczę na to, że we wrześniu podejmą Państwo dobre dla miasta decyzje.

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.