Piotr Koj

Blog

Aż nazbyt często słyszy się narzekania ze strony obecnej władzy na tego okropnego Koja. To jego wina to wszystko, co teraz dzieje się złego, bo sukcesy chętnie kontynuujemy i uznajemy za swoje… Nawiasem mówiąc podobną taktykę usiłowali stosować niektórzy moi byli współpracownicy, kiedy to uznali, że współpracować już nie będą. Na to jednak bytomianie – jak dziś wiadomo – nie dali się nabrać.

Tak więc biedna obecna władza nie umie sobie poradzić z tym i owym…. A przecież znane są obecnemu prezydentowi wszystkie działania, jakie podejmowałem w każdej dziedzinie życia miasta. A w kampanii wyborczej zapewniano, że kandydat Bartyla to doświadczony samorządowiec i świetnie zna problemy naszego miasta. A ponadto prawnik…Kłopotem tylko było, że nie ma władzy, czyli możliwości działania. Teraz ją ma i okazuje się, że i z wiedzą o mieście fatalnie, a i z tą prawniczą krucho (że wspomnę tylko zakwestionowanie uchwały o zwolnieniu z podatku przez nadzór prawny wojewody oraz Regionalną Izbę Obrachunkową). Nie wiem, czy te sztuczki mają na celu odwrócenie uwagi od rzeczywistych problemów i wyzwań, które stoją przed naszym miastem, czy po prostu władza większych nie dostrzega…

A ja panu, panie prezydencie, powiem krótko: nie kwękaj pan, tylko ciężko pracuj, bo na tym polega ta robota. I tego oczekiwali ludzie, którzy pana wybrali. Wskazówki budzika się nie zatrzymały.

zobacz archiwum wiadomości »

Jedna odpowiedź:

  1. ~Bogdan Kamiński pisze:

    Zwracanie uwagi na problemy miasta jest zasadne. Droga między Miechowicami i Stolarzowicami /las/ zimą jest bardzo niebezpieczna. Tylko patrzeć jak na tej ślizgawce ktoś wpadnie w dół. Pozdrawiam i życzę wytrwałości !