Piotr Koj

Blog

Nie mam nic do powiedzenia

25 września 2018
Możliwość komentowania Nie mam nic do powiedzenia została wyłączona

Po przeczytaniu tytułu, być może każdy z Was pomyślał czyżby Koj skapitulował, nie ma już nic do powiedzenia. Nie ma obawy. Tematów więcej niż czasu, zarówno w Bytomiu, na Śląsku, w kraju i na świecie.

Co oznacza ten tytuł? To kolejna ocena el presidente i jego zaplecza. Do wyborów 26 dni, a “miłościwie nam panujący” nie przedstawił swojej kolejnej “listy obietnic” czyli programu wyborczego. Nie znamy też listy kandydatów na radnych. Za to możemy się “zachwycać” wyjątkową fotografią, która patrzy na nas w kilku miejscach Bytomia, ostrzegając bytomian, aby już więcej nie popełnili błędu i na niego nie głosowali. No i oczywiście być pewni, że gdziekolwiek coś się dzieje ON się pojawi… Niestety bywanie nie zmieni katastrofalnej sytuacji miasta po sześciu latach jego niszczenia, przez rządzący układ.

Kochani, najważniejsze to zapamiętać – 21 października wybory samorządowe. MUSIMY RAZEM PÓJŚĆ DO URN WYBORCZYCH I URATOWAĆ BYTOM! Nie tylko MY, ale nasza rodzina, przyjaciele, znajomi, sąsiedzi, koleżanki i koledzy z pracy. MASZ GŁOS, MASZ WYBÓR!!

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.