Piotr Koj

Blog

Niedzielny trolling

13 marca 2022
Możliwość komentowania Niedzielny trolling została wyłączona

Ruszył dziś dość prymitywny trolling, jakoby Kościół nie pomagał uchodźcom. Atak medialny specjalnie zaplanowany na niedzielę. Ale ci, co chodzą do kościoła to wiedzą, że nie ma parafii w Polsce, która by się aktywnie nie włączała w pomoc. Możemy być dumni z naszego Kościoła.

Osobiście nie znam parafii czy wspólnoty, która by się nie zaangażowała w pomoc dla Ukrainy. Ale lewicowo-liberalne media i pseudo celebryci z tej strony, z pełną premedytacją działają na podziały w Polsce, na wzmocnienie antagonizmów, na nienawiść. A prym w tym wiedzie między innymi Janina Ochojska. Nie chce się wierzyć, co ona od dłuższego czasu mówi i pisze, szczuje na dwóch frontach poza Polską i w Polsce…

Jak to napisał jeden z księży niedzielny trend podpuszczania na katolików i Kościół to fobia, która powinna być leczona. Jak już wspomniałem dziś prowokacyjne pytanka o pomoc dla uchodźców. Pytający nie mają ochoty na prawdę. Oni to robią, bo ich sumienie próbuje im pokazać hipokryzję, więc je znów zagłuszają. Katolikofobią.

Kościół pomagał i pomaga we wszystkich kryzysach humanitarnych. Także tym obecnym, pomaga milion razy bardziej, niż wszyscy dziennikarze, politycy, infuencerki i inni cwaniaczkowie, którzy lansują się na pytaniu, jak Kościół pomaga, razem wzięci.

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.