Piotr Koj

Blog

Niemcy nadal w NATO???

22 stycznia 2022
Możliwość komentowania Niemcy nadal w NATO??? została wyłączona

Korespondent indyjskiej agencji World Is One News i współpracownik jednego z największych portali informacyjnych w Indiach Sidhant Sibal opublikował nagranie, na którym goszczący w Indiach na spotkaniu w think-tanku IDSA dowódca niemieckiej marynarki wojennej wiceadmirał Kay-Achim Schönbach wyraża dość szokujące opinie na temat Rosji. Czy Rosja naprawdę chce małego, maleńkiego skrawka ukraińskiej ziemi? Nie, to nonsens… Putin prawdopodobnie wywiera presję, ponieważ wie, że może to zrobić, a to podzieli UE… ale to, czego naprawdę chce, to szacunek na wysokim szczeblu (…)Hej, Krymu już nie ma i nigdy nie wróci – mówi między innymi Kay-Achim Schönbach, wyrażając przekonanie, że Rosja jest potrzebna i Indiom i Niemcom do powstrzymywania Chin.

Do licha, jeśli nasze dowództwo wojskowe naprawdę tak myśli, to pewnie w wojnie przeciwko NATO stanęłoby po stronie Rosji. Przeciwko sankcjom, podziwiając Putina, wierząc w mit o zjednoczeniu z Kremlem przeciwko Chinom. #BullShit – komentuje dziennikarz niemieckiego Bilda Julian Röpcke.

Pnadto warto wspomnieć, że Niemcy nie zezwoliły Estonii na eksport pochodzącej z Niemiec artylerii Ukrainie – podał w piątek dziennik “Wall Street Journal”. Chodzi o haubice D-30 wytworzone jeszcze w Związku Sowieckim, a będące na wyposażeniu armii NRD.

A co niektórzy moi czytelnicy nadal uważają, że nic takiego się nie dzieje…

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.