Piotr Koj

Blog

Nieustający happening? A może już próba rewolucji?

7 sierpnia 2020
Możliwość komentowania Nieustający happening? A może już próba rewolucji? została wyłączona

Mężczyzna, który czuje się kobietą, który (która) jest aktywistą LGBT, zaatakował(a) innego mężczyznę, który nie czuje się kobietą, a nawet jest działaczem fundacji pro-life. Jednocześnie niszczy mienie fundacji. Za dokonanie czynu chuligańskiego polegającego udziale w zbiegowisku, brutalnym zaatakowaniu wyżej wymienionego oraz niszczeniu mienia grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Zostaje wydane postanowienie i nakaz zatrzymania tejże osoby, będącej nadal w oboegu prawnym jako Michał Sz., w związku z zastosowaniem środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres dwóch miesięcy. Michał Sz. zostaje zatrzymany przez policję w centrum Warszawy.

I co się dzieje?  Tłum ludzi próbował nie dopuścić, aby został zabrany przez policję. Następnie przed warszawską siedzibą Kampanii Przeciw Homofobii odbył się protest przeciwko decyzji sądu o dwumiesięcznym areszcie dla Michała Sz. (nieformalnie Małgorzaty Sz.), po czym protestujący przeszli na Krakowskie Przedmieście, gdzie doszło do starć z policją – zaatakowany został m.in radiowóz. Policja zatrzymała najbardziej agresywne osoby.

Środowiska LGBT+ nie wycofają się z raz rozpoczętych działań. Zapowiedzieli szturm i będą konsekwentni. Nie chodzi tu o związki partnerskie czy prawo do odwiedzania się homoseksualistów w szpitalach. Chodzi o przeformatowanie struktur społecznych, ideologiczne przejęcie mainstreamowej narracji, opanowanie struktur większościowych i przeprowadzenie Polski w obowiązujący na świecie kurs neomarksistowskiej politpoprawności.

Pierwsze ataki na katolików przeszły pomyślnie. Było nieco oburzenia, ale ostatecznie nie doszło do większych sankcji prawnych wobec osób, które naruszyły „uczucia religijne” katolików. Granice przesuwane są więc coraz dalej, a po serii szokujących profanacji, przyszedł czas na histeryczne protesty uliczne. Przeszkolone bojówki, zgromadzone w kolektywach, inicjatywach, koalicjach i innych neomarksistowskich zgromadzeniach, przeszły w fazę szturmu. Po wczorajszych atakach na policję na Krakowskim Przedmieściu, zapowiadają kolejne.

Bierny opór policji i polityczne wsparcie opozycji stanowią doskonałe podłoże do tego, by rozbujać kulturową rewolucję na dobre. Bez jednoznacznego oporu, sytuacja wymknie się spod kontroli w bardzo krótkim czasie. Biorąc pod uwagę podłoże ideologiczne całej operacji, zaczyna być bardzo niebezpiecznie.

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.