Piotr Koj

Blog

Niszczenie państwa

8 stycznia 2024
Możliwość komentowania Niszczenie państwa została wyłączona

Jesteśmy świadkami niszczenia przez #koalicja13grudnia autorytetu Państwa, jego instytucji i stanowisk. W ich “Państwie” funkcjonuje dwójprawo przy współpracy mediów.

Decyzja o zatrzymaniu Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika to kolejny krok “miękkiego totalitaryzmu”, w którym sędziowie – działacze zblatowanych z władzą organizacji- zapewniają jej parawan do bezprawnych działań.

Wyłączyli media, przeciwników politycznych chcą zamykać do więzienia.

W obliczu wojny za wschodnią granicą #koalicja13grudnia czerpie pełnymi garściami z doświadczeń swoich poprzedników: Wojskowej Rady Ocalenia Narodowego i generała Jaruzelskiego.

Zgadzam się z Marcinem Ociepą który napisał: Skończeni głupcy! W obliczu wojny za naszą wschodnią granicą zdecydowali się podpalić Polskę w imię ślepej zemsty. Odbieranie mandatów posłom opozycji(!), którzy je odnowili ledwie 3 miesiące temu, bo tak chcieli ich wyborcy, mimo prezydenckiego prawa łaski, wbrew stanowisku I Prezes Sądu Najwyższego, to krótkowzroczna zbrodnia na Polskiej Racji Stanu. Rozumiem, że są różnice opinii prawnych, ale rolą mężów stanu jest ważyć interes publiczny. Szczególnie, że oskarżenie dotyczy rzekomych nieprawidłowości w zwalczaniu korupcji(!), a nie samej korupcji.

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.