Piotr Koj

Blog

Nowe idzie, różnymi ścieżkami

17 listopada 2023
Możliwość komentowania Nowe idzie, różnymi ścieżkami została wyłączona

Po cichutku i tylnymi drzwiami Platforma Obywatelska, poprzez akceptację samorządów, chce nam wpuścić do Polski migrantów. Na sesji sejmiku województwa zachodniopomorskiego przyjęto głosami radnych PO oraz ich przystawek “Rezolucję XIX Forum Parlamentów Regionalnych Południowego Bałtyku pod przewodnictwem Parlamentu Krajowego Hamburga”, w której m. in. możemy przeczytać: Forum Parlamentów Regionu Południowego Bałtyku zdecydowanie odrzuca prowokacje, takie jak próba instrumentalnego wykorzystania uchodźców w celu zasiania niezgody i rozłamu w Europie i przeciwstawia temu swoją determinację, by poprzez wspieranie spójności społecznej uczynić wszystko, co możliwe, w celu sprostania wyzwaniom migracji i integracji z korzyścią dla naszych społeczeństw.

A teraz miła memu uchu mowa nienawiści, czyli jak zakneblować społeczeństwo. Nowa większość chce poprzez nowelizację kodeksu karnego. spowodować, aby mowa nienawiści ze względu na orientację seksualną i płeć była ścigana z urzędu. Jak zawsze diabeł tkwi w szczególach, czyli będzie to instrument przemocy wobec inaczej myślących. To zamach na wolność słowa. Jak znam życie, wypowiedzi przeciwko gender, tęczowym piątkom, wprowadzania ideologii LGBTQ+ do szkół, będzie traktowana jako mowa nienawiści. To jest typowy terror marksistowski!

Jeżeli ma istnieć – gwarantowana w Konstytucji – RÓWNOŚĆ WOBEC PRAWA, to każdy, BEZ WZGLĘDU NA PREFERENCJE SEKSUALNE, powinien być traktowany przez prawo tak samo. Wyróżnienie mowy nienawiści wobec społeczności LGBT w kodeksie karnym, absolutnie ZAPRZECZA RÓWNOŚCI WOBEC PRAWA.

W polskim porządku prawnym termin “mowa nienawiści” dotyczy wyłącznie art. 256 Kodeksu karnego. Penalizuje on znieważanie lub nawoływanie do nienawiści na tle narodowościowym, rasowym, etnicznym lub wyznaniowym…

A tak na marginesie, co z mową nienawiści wobec mężczyzn, wobec chrześcijan, wobec katolików, każdej innej grupy?? Też do KK??

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.