Piotr Koj

Blog

Bytomski etap obwodnicy północnej aglomeracji górnośląskiej ukończony, otwarty, poświęcony, a – co najważniejsze – od północy w całości przejezdny. Cieszę się, że miałem w tym swój udział, a konkretnie w II i III etapie. W etapach, które udało się zrealizować szybko i dodatkowo poprowadzić aż do granicy z Zabrzem. Dzisiejsze spotkanie to kolejna okazja do rozmów z mieszkańcami, za które dziękuję. Było ich jak zawsze sporo.
Dlatego też przykro mi, że są osoby, które starają się przedstawić mnie jako osobę nie umiejącą słuchać ludzi i szczerze rozmawiać z nimi, “prowadzącą dialog pozorowany”. Wiele można o mnie nawymyślać, ale takie bzdury to już gruba przesada. Szkoda, że osoby te tak szybko opuściły dzisiejsze spotkanie na obwodnicy, bo po raz kolejny mogłyby zobaczyć, jak rozmawiam, tak jak od blisko 10 lat pracy w samorządzie. Bo dialog nie przekłada się zawsze na przekonanie do swoich racji, zwłaszcza kiedy mówimy o sprawach trudnych, które powodują niepopularne decyzje.

zobacz archiwum wiadomości »

2 komentarze

  1. ~gkam@onet.eu pisze:

    Dziękujemy za pracę na rzecz Bytomia. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Obwodnica jest tego najlepszym przykładem. Nie należy zrażać się chwilowymi niepowodzeniami. Z pewnością teraz można zweryfikować kto rzeczywiście należy do grona przyjaciół. Powodzenia w dziele naprawy naszego miasta. G&B Kamińscy

    • Piotr Koj pisze:

      Dziękuję za miły wpis. Zmiana Bytomia to moja misja, tak więc trwa. Tylko miejsce i narzędzie będą inne :-)