Piotr Koj

Aktualności

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!!

24 czerwca 2019
Możliwość komentowania OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!! została wyłączona

Co łączy stuletnie dęby i Instagram? 🌳
Dowiedz się tego podczas energetycznego happeningu dla dzieci, młodzieży i dla każdego! Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się już 29 czerwca w Parku Miejskim im. F. Kachla. Wstęp bezpłatny!

W trakcie imprezy odbędzie się oficjalna inauguracja Polany Piknikowej zlokalizowanej tuż obok Amfiteatru i siedziby MZZiGK. Przynieście koce, kosze pełne smakołyków i zróbmy razem wyjątkowy bytomski piknik.

Czekać będą na Was strefy warsztatowe, gdzie będziecie mogli odprężyć się podczas przygotowywania własnych sadzonek, robienia przypinek, magnesów, plecaków i wyrobów z drewna.
Mało? Gotowi na oldschoolową strefę ruchową? Włóżcie wygodne buty, bo czeka na Was stos gum do skakania, ringo, paletek, hula hop, skakanek… A tuż obok joga dla dzieci.
Dla spragnionych odpoczynku przygotowana będzie strefa chilloutu. Jedzenie, leżaki i hamaki… Zrobicie też własny zielony koktajl! Dla dzieci kolorowanki wielkoformatowe i bajki o parku.
Na wszystkich instafanów czekać będzie specjalna strefa instax, w której będzie można zrobić natychmiastowe zdjęcie z własnoręcznie przygotowanym hashtagiem! Do tego dla chętnych instagramowy konkurs selfie!
A to jeszcze nie wszystko…
Na finał szykujemy energetyczną bombę koncertową czyli Silesian Brass Quartet!

https://www.facebook.com/events/303094427297983/?active_tab=about

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.