Piotr Koj

Blog

Oceńmy referendystów

11 września 2014
Możliwość komentowania Oceńmy referendystów została wyłączona

9 września zarejestrowany został Komitet Wyborczy Wyborców Piotr Koja. Rejestracja komitetu jest początkiem drogi, której ostatnim etapem jest akt wyborczy 16 listopada 2014 roku. Jest potwierdzeniem potrzeby kontynuacji zmiany Bytomia, zmiany, którą zapoczątkowałem  w 2006 roku. W jej efekcie przez pięć lat około 20% budżetu było przeznaczone na inwestycje, z których część ukończyli już referendyści po objęciu władzy, a część prac jeszcze się toczy. Niestety, poza kontynuacją, inwestycyjny impet został mocno wyhamowany. Dzisiaj ważniejsze są igrzyska, kompleksy sportowe, na które Bytomia nie stać. Dalsza zmiana potrzebuje lidera, osoby doświadczonej, znającej miasto i uczciwej.

Konsekwentnie sprzeciwiałem się kłamstwom i pomówieniom, które starali wmówić bytomianom referendyści. Po dwóch latach mieszkańcy mogą sami ocenić, jak się miały ich „oskarżenia”, a następnie obietnice do realiów Bytomia 2014 roku.

Niezrozumiała jest postawa części środowiska, które wspierało mnie w podejmowanych zmianach, która to po referendum szczyciła się osiągnięciami minionych sześciu lat, a konsekwencjami trudnych decyzji obarczyła mnie, co negatywnie zostało ocenione przez bytomian przy urnach wyborczych dwa lata temu.

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.