Piotr Koj

Blog

Oddaje głos bytomianom

18 października 2018
Możliwość komentowania Oddaje głos bytomianom została wyłączona

Jeśli P. Damian “lekceważę Bytomian i Bytom” Bartyla wygra to Bytom, który już jest w ciężkiej sytuacji po prostu upadnie. Na miły Bóg, Bytomianie nie pozwólcie aby niegdyś najpiękniejsze i najbogatsze miasto na Śląsku tak się stoczyło!

Idźcie na wybory – ratujcie Bytom przed mafią!

Bytom potrzebuje dobrego uczciwego z głową na karku gospodarza!!!!! Nie złodzieja,który chce zapewnić byt swojej familii,i koleszkom po fachu, a ludzi będą za niedługo szczury zżerać!!! Bytomianie obudźcie się,ostani dzwonek!!! Pozdrawiam i powodzenia!

Bytomianie proszę, wręcz błagam Was o pełną mobilizację w najbliższą niedzielę! Idźcie do urn! Zróbcie frekwencję jakiej Polska nie widziała i pokażcie, że Bytom wstanie z kolan ubrudzonych wysypiskami śmieci! To ostatni dzwonek dla tego dumnego miasta!

Jak wygra bartyla lub panek to wyprowadzam się z bytomia , nie chcę zgnic w śmieciach, niedlugo będą śmieci wysypywac na naszych podwórkach.

 #NIeDLaBartyli

Nie wierzę w takie sondaże. Są pewnie tyle samo warte co ostatnie nagrody Bartyli i Pankowe obietnice. Ten duet sprowadził Bytom na dno. WYSTARCZY!

Mobilizujemy każdego kto się jeszcze waha, bo ta wizja mnie przeraża.

Ja do tej pory nie rozumiem jak można głosować na A.Panka i D.Bartylę…

Wszyscy narzekają na bartyle ale. Nadal na. Niego głosują nie rozumiem

Prawda jest taka.Niezależnie co napisze DZ, zagrożenie dla miasta istnieje nadal. Jest jednak duże ugrupowanie które będzie za DB bez względu co sie powie czy przedstawi. Kilkuletnie pranie mózgów robi swoje.

Dziennie jakiś sukces i tak …. tylko do niedzieli 😂

Panie Panek, Bytomia nie stać na Pana. Proszę w towarzystwie Pinokia opuścić tę galaktykę. Oboje dołożyliście do gara i dalej wam mało.

Do przewidzenia dwóch największych smieciarzy w Bytomiu bało się konfrontacji z ludźmi. Lepiej się wypromować i kłamstwa opowiadać na filmikach na Fb bo na żywo nie ma kto podpowiadac, nie ma scenariusza i biedaki nie wiedzą co powiedzieć 👌🏼👌🏼👌🏼 tym Panom już podziękujemy 👏👏👏

Ci z bytomian co zaglosuja na Damianka i Panka w moim odczuciu beda najglupszymi mieszkancami Bytomia w calej historii tego miasta.Poniewaz oddajac na nich glosy popieraja rujnowanie miasta i godza sie na zawalanie smieciami

pinokia mamy ale za jokera robi Panek

Jeżeli Bartyla wygra to Bytomianie okażą się największymi debilami …

w niedzielę czas na zmianę 🤗

DLATEGO ZADBAJMY ABY 21 PAŹDZIERNIKA DO URN POSZŁY NASZE RODZINY, PRYZJACIELE, ZNAJOMI, SĄSIEDZI!!

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.