Piotr Koj

Blog

Piłowanie katolików nawet na Instagramie

24 kwietnia 2023
Możliwość komentowania Piłowanie katolików nawet na Instagramie została wyłączona

Z nieznanych przyczyn założona przez ks. Teodora Sawielewicza “Teobańkologia” straciła swoje dotychczasowe konto na Instagramie. “Pomimo licznych starań nie udało nam się ani odzyskać konta, ani poznać przyczyny jego utraty” – mówi ks. Teodor Sawielewicz. Dla tych którzy nie znają parę słów wyjaśnienia. Misją Teobańkologii jest przede wszystkim działanie na chwałę Bożą. Cel Teobańkologii realizowany jest głównie w internecie – jak mówią chcą być szybkim łączem w relacji Boga z ludźmi, ołówkiem i klawiaturą w Jego rękach.

Teobańkologia poinformowała, że utraciła dotychczasowe konto na Instagramie. Z nieznanej przyczyny straciliśmy nasze konto na Instagramie (ig: teobankologia). Miało ono aż 90 tys. obserwujących. To było ważne miejsce z bezcenną atmosferą i treściami, które w dużej mierze są nie do odzyskania – wyjaśniają przedstawiciele Teobańkologii.

Razem stworzyliśmy na Instagramie piękną przestrzeń wsparcia, wymiany doświadczeń, dzielenia się świadectwami. Kiedy je straciliśmy, nasi obserwatorzy pokazali nam, że to miejsce było ważne nie tylko dla nas, ale dla całej społeczności – dodaje.

Pomimo licznych starań nie udało nam się ani odzyskać konta, ani poznać przyczyny jego utraty. Jednak nie poddajemy się i, aby pozostać w kontakcie, od dziś zapraszamy na nowe konto ig: teobankologia.pl – mówi ksiądz Teodor Sawielewicz, założyciel Teobańkologii. Dostaliśmy od członków naszej społeczności ogrom wsparcia, za co jestem bardzo wdzięczny. Te wszystkie wiadomości upewniły nas, że warto spróbować jeszcze raz i nie poddawać się, pomimo trudności. Ufamy, że z tej sytuacji uda się wyprowadzić jeszcze większe dobro na chwałę Bożą i pożytek ludzi. Wierzymy, że razem z naszymi owieczkami możemy odbudować konto na Instagramie. Zachęcam do zaobserwowania nowego konta teobankologia.pl – dodaje.

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.