Piotr Koj

Blog

Powrót do piekła

23 stycznia 2019
Możliwość komentowania Powrót do piekła została wyłączona

Niestety, tak jak większość obserwatorów życia publicznego przypuszczała, rozejm trwał bardzo krótko. Bezpardonowa walka polityczna wróciła na dobre. Bardzo żałuję, że co niektórzy idą z Ś.P. Pawłem Adamowiczem na sztandarach. To przecież też było do przewidzenia, bo jakże nie wykorzystać taką “okazję”, mamy bądź co bądź podwójny rok wyborczy.

Niestety, krajowa scena polityczna jest mocno zabetonowana i Robert Biedroń ze swoim ugrupowaniem, będzie kolejną Nowoczesną, partią jednej kadencji. Nie dziwię się więc przybierającym na sile komentarzom, że nie ma na kogo głosować!

Ciekawiej jest w Europie, gdzie stare siły polityczne i cała ta eurokracja (z pewnym uzależnionym nie tylko od alkoholu panem), nie może spać spokojnie. Ale i tu trzeba podchodzić do tematu bardzo ostrożnie, bo siły te mają zbyt wiele do przegrania i zbyt wiele pieniędzy, aby poddać się bez walki.

A w Bytomiu póki co nadal trwają porządki i wypadają kolejne trupy z szaf. Mam nadzieję, że zostanie to wszystko skutecznie bytomianom przedstawione, aby mieli świadomość z jakiego poziomu nowa władza rozpoczyna walkę o powrót do dalszej zmiany miasta!

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.