Piotr Koj

Blog

Prima aprilis

1 kwietnia 2020
Możliwość komentowania Prima aprilis została wyłączona

Choć pamiętałem o pierwszym dniu miesiąca kwietnia, jakoś nie miałem ochoty na żarty. Ciekawe dlaczego ;-) Inni mieli więcej dystansu do tego co się dzieje wokół nas i przyznam, że jeden raz dałem się nabrać i to w kategorii polityka…

A tak, życie toczy się niby jakby nic się stało. Każdy w domu pracuje, dobrze że mamy ten komfort, bo wiem, że nie zawsze jest to możliwe. Wszyscy są zdyscyplinowani, poza jednym z sąsiadów, który powinien mieć areszt domowy, bo pomimo swoich ponad 80 lat, nie potrafi usiedzieć w domu.

Staram się unikać telewizji i internetu poza niezbędne minimum. To co się dzieje zwłaszcza w tzw. polityce nie jest już do wytrzymania. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ poza politykami i coraz mniejszą grupą osób, które interesują się jeszcze życiem politycznym, reszta społeczeństwa, ma to głęboko w nosie.

Jak znam życie, zainteresowanie się zmieni diametralnie za kilka tygodni i to nie za sprawą wyborów prezydenckich, a w związku z gospodarczym tsunami, które nadejdzie i dotknie większość polskich rodzin. Póki co najważniejsza jest walka z koronawirusem, przygotowanie się (duchowe) do Świąt Wielkiej Nocy. A co będzie dalej? To chyba tylko jeden Pan Bóg wie.

Trzymajcie się zdrowo!

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.