Piotr Koj

Blog

Priorytety rządu Tuska

6 lutego 2024
Możliwość komentowania Priorytety rządu Tuska została wyłączona

Znamy już priorytety rządu Tuska.

Po pierwsze likwidacja, zwłaszcza projektów rozwojowych. Lista jest długa i chyba wszyscy ją znamy. CPK, atom, port kontenerowy, żegluga na Odrze itd itp. Likwidacja wszystkiego, co dobrze mówi o Polsce dzisiaj i w przeszłości (zwłaszcza w kontekście historii Polski): w tym TVP, PR, PAP. Po co nam neoTVP jak mamy DW.

Po drugie likwidacja przez wygaszanie polskiej edukacji i szkolnictwa wyższego. Po co nam nauka, zadania domowe, stres. Ma być wesoło, swobodnie z tęczowymi piątkami i toaletami trans. Do tego likwidacja projektów badawczych. Po co nam komputer kwantowy…

Po trzecie likwidacja tych co myślą inaczej, mogą być kojarzeni z poprzednią władzą lub też podpadli Tuskowi, jak Marta Thun.

Po czwarte nowe priorytety w polityce obronnej:  Ministerstwo Obrony Narodowej analizuje możliwość przyjmowania do wojska osób transpłciowych… No i po co nam tyle nowoczesnego uzbrojenia, ta lista musi być skrócona.

Po piąte przywrócenie obniżonych rent i emerytur funkcjonariuszom SB.

Po szóste seksualizacja dzieci, wprowadzenie pigułki “dzień po”. Tym sposobem dzieci będą miały w dyspozycji pigułkę, a nie mogę wypić enegetyka, pójść do solarium, czy bez zgody rodzica udać się z wizytą do ginekologa.

Po siódme, Tusk wybierać będzie jakie zobowiazania które obiecał, będą realizowane.

Po ósme piniędzy nie ma i nie będzie, a tanio to już było.

Po dziewiąte bizantyjski dwór, czyli najwięszky rząd w historii.

Po dziąsiąte, wszystki dla Niemiec i jej zbrojnego ramienia, czyli Unii Europejskiej.

 

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.