Piotr Koj

Blog

Przykro mi

4 kwietnia 2022
Możliwość komentowania Przykro mi została wyłączona

Mój głos, to głos mieszkańca, który kocha swoje miasto i który życzy naszej wspólnocie, wszystko co najlepsze. Jak wiecie, rzadko zabieram głos w tematach Bytomia, przede wszystkim w związku z tym, iż sprawy toczą się we właściwym kierunku. Oczywiście nie raz, nie dwa, mam inne spojrzenie na różne tematy, to jednak nie ja jestem decydentem, a wychodzą z założenia, że każdy ma prawo chodzić własnymi ścieżkami.

Czasami robię wyjątki, tak będzie i dzisiaj. Otóż wyrażam żal, z powodu zakończenia porozumienia. Prawdopodobnie zakończy to współpracę, dwóch największych klubów radnych, a co za tym pójdzie,  reprezentowanych przez nich środowisk politycznych.

Nie będę próbował oceniać tej sytuacji, pojawiających się oświadczeń itp id. Z mojego “miejsca siedzenia” nie mam takiej możliwości, bo brakuje mi między innymi wiedzy w temacie.

Uważam jednak, że porozumienie to i wynikająca z tego współpraca dwóch klubów, działała dla dobra Bytomia. Oceniam też, że czas, od końca roku 2018 do kwietnia 2022, został dobrze wykorzystany.

Pozostaje nadzieja, że w najważniejszych dla miasta tematach, będzię możliwa dalsza kohabitacja, dla dobra bytomian.

 

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.