Piotr Koj

Blog

Rok z happy endem

31 grudnia 2018
Możliwość komentowania Rok z happy endem została wyłączona

Jaki był to rok dla nas bytomian i dla naszego miasta? Niestety to rok straconych szans, złych decyzji, kolejnych ton śmieci wwiezionych do Bytomia, nietrafionych inwestycji i inwestorów, niewykorzystanych inicjatyw podejmowanych przez mieszkańców. Na szczęście rok zakończony happy endem w związku z wygranymi wyborami samorządowymi.

Jaki był to rok dla Polski i Polaków? To kolejny rok wojny polsko-polskiej, gdzie nie liczy się państwo, tylko doraźne korzyści plemienne. To rok 100 lecia naszej niepodległości, który pokazał że politycy nie potrafią ponad podziałami, na szczęście społeczeństwo nadal jest mądrzejsze.  To powolne przyzwyczajanie się do wolnych od handlu niedziel, niesmak po występie piłkarzy na mistrzostwach świata i nadzieje związane z Robertem Kubicą.

Jak był ro rok dla Europy? Kolejny rok kryzysu, zwłaszcza kryzysu wartości. Eurokraci walczą o władzę, lekceważąc europejczyków. UE jak ZSRR jest kontrolowana przez grupę osób, która wyznacza władców spośród siebie, na zasadach nieznanych społeczeństwu, wypłacając sobie hojne pensje, ogromne profity i ogromne emerytury, wszyscy oni są ponad prawem i nikt z nich nie może być zwolniony. UE stworzyła ogromną machinę biurokracji, wprowadziła rządową kontrolę mediów uprawiającą “polityczną poprawność”, karmiącą “masy” czystą propagandą. Ktoś, kto śmie głosić sprzeciw wobec UE etykietowany jest jako ksenofob, skrajny nacjonalista. Biurokraci zdają sobie zatem sprawę, że dopóki ludzie nie mają świadomości i nie interesują się tym co się stało i co się dzieje, jest mało prawdopodobne, by powstały jakiekolwiek protesty.

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.