Piotr Koj

Z mediów

Rozbij jajko na głowie, rozbierz się do naga. Kontrowersyjna gra trafiła do Polski

31 sierpnia 2018
Możliwość komentowania Rozbij jajko na głowie, rozbierz się do naga. Kontrowersyjna gra trafiła do Polski została wyłączona

“Foobs” to gra terenowa, polegająca na wykonywaniu bardzo nietypowych wyzwań, które transmitowane są w internecie na żywo. Właśnie trafiła do Polski, a premierową relację ze zmagań uczestników można zobaczyć w sobotę 25 sierpnia o godzinie 17.00.

Zanim gra dotarła do Polski i zadomowiła się tu na dobre, zdążyła wzbudzić sporo wątpliwości. Głównie dlatego, że wyzwania, jakie mogą otrzymać uczestnicy bywają nieobliczalne, gorszące, a nawet niebezpieczne.

Wymyślają je obserwatorzy, którzy otrzymują za to pieniądze. Wśród najbardziej nieoczekiwanych zadań znalazło się m.in. paradowanie nago w warszawskich Łazienkach. Ci, którzy przyjęli wyzwanie, otrzymali za to 1000 złotych.

Zdaniem psychologa Piotra Goca, Foobs jest kolejnym ciekawym obszarem do obserwacji, a powstanie takiej platformy wcale go nie dziwi. Zauważa, że łączy dla jednych potrzebę zaistnienia, dla innych obserwacji, a jeszcze innych chęć dominacji, absolutnie nie dziwi.

https://pl.aleteia.org/2018/08/25/foobs-kontrowersyjna-gra-trafila-do-polski/

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.