Piotr Koj

Blog

Rozmaitości

14 marca 2023
Możliwość komentowania Rozmaitości została wyłączona

PE przyjął dyrektywę wywłaszczeniową, nakładającą przymus „remontów klimatycznych” budynków. Europosłowie, którzy to poparli: @Adamowicz_Magda @JaninaOchojska@sikorskiradek@rozathun @PoselBalt @profMarekBelka @RobertBiedron @Cimoszewicz1 @LukaszKohut @LeszekMiller  @spurek  Zielona komuna się rozkręca.

Śmierć ks. Franciszka Blachnickiego nastąpiła na skutek zabójstwa poprzez podanie ofierze śmiertelnych substancji toksycznych. Wykazały to czynności procesowe przeprowadzone przez Oddziałową Komisję Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu w Katowicach. Czy zatem można uważać go za męczennika? To mocno by przyśpieszyło proces beatyfikacyjny. Dekret o heroiczności cnót papież Franciszek wydał w 2015r.

Sąd Okręgowy Warszawa-Praga we wtorek wydał wyrok w sprawie aktywistki Justyny Wydrzyńskiej oskarżonej o pomoc w zabiciu dziecka poczętego poprzez dostarczenie tabletek poronnych. Sąd uznał, że jest winna zarzucanego jej czynu i skazał ją na karę ośmiu miesięcy ograniczenia wolności polegającą na wykonywaniu nieodpłatnej pracy na cele społeczne w wymiarze 30 godzin miesięcznie.

 

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.