Piotr Koj

Blog

Skrajna nieodpowiedzialność

31 października 2020
Możliwość komentowania Skrajna nieodpowiedzialność została wyłączona

Mija 9 dzień wojny. Nie będę odkrywczy, kiedy powiem, że tu nie chodzi już o żaden “kompromis”, o prawa kobiet, itp. itd. Tu chodzi o przejęcie władzy, a przy okazji o zaoranie Kościoła… Wielu moich adwersarzy pisało “każda wojna ma niewinne ofiary”, “na wojnie są straty”. Nikomu nie życzę, żeby te straty, zaglądnęły do ich domów.

Jeśli ktoś ma wątpliwości kto stoi na czele tej wojny zapraszam na krótki filmik. Tych filmików są setki!

Dla młodych, którzy dominują wśród uczestników protestów, to super zabawa. Kolejny happening, flash mob, a nawet dyskotek. A ponadto jakie fajne iść przez miasto i wrzeszczeć na cały głos w********ć, j***ć i potem można już dodawać, zależnie od sytuacji.

Niezmiennie uważam, że kontynuacja protestów, to skrajna nieodpowiedzialność!!! A każdy kto organizuje i bierze w nich udział, będzie musiał niedługo skonfrontować to ze swoim sumieniem. O ile takie słowo nie jest mu obce…

Kto ma wątpliowości niech zaglądnie do szpitali. Eksperci ostrzegają, że za tydzień (dwa) umierać będzie dziennie 1000 osób! (Wydarzenia, Polsat, 31 października) Ale co tam, na barykady…!!!!!!!!!!!!

zobacz archiwum wiadomości »

Dodawanie odpowiedzi wyłączone.